BIURO RACHUNKOWE SŁAWIŃSCY

Posiadamy długoletnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny.

Zapewniamy pełnomocnictwo we wszystkich sprawach, jak również zobowiązujemy się do całkowitej poufności oraz bezpieczeństwa danych.

Relacje, które tworzymy z naszymi klientami są trwałe, a przede wszystkim oparte na pełnym zaufaniu, ponieważ staramy się działać w jak najlepszym interesie dla Naszego Klienta.

Ponadto pomagamy w rozpoczęciu i prowadzeniu działalności gospodarczej tj. oferujemy kompleksowe doradztwo w kwestiach prawnych i organizacyjnych, jak również przeprowadzamy wszelkie czynności związane z przygotowaniem wymaganej dokumentacji i przekazaniem jej do odpowiednich instytucji.

Szczycimy się licencją Ministerstwa Finansów nr 17761/2007 oraz posiadamy ubezpieczenie OC, które chroni od nieprzewidzianych sytuacji.

Od końca lat 90-tych do chwili obecnej przeszliśmy wiele kontroli w różnym zakresie, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości.

Jesteśmy firmą rodzinną, nie “sieciówką”. Mamy doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami z branży produkcyjnej, usługowej i handlowej – dbamy o każdą firmę.

Rozliczamy firmy między innymi z Warszawy Krakowa i Opola.

Stawiamy na komfort i terminowość