WYnajem wirtualnego biura

Wynajem wirtualnego biura – Kielce

Chcesz, by adres Twojej firmy różnił się od domowego? Zależy Ci na dyskrecji lub bardziej prestiżowej dla potencjalnych kontrahentów lokalizacji przedsiębiorstwa? Nic prostszego – świetnym rozwiązaniem jest wirtualne biuro na wynajem. W Kielcach wynajmiesz właśnie taki adres, a także skorzystasz z szeregu usług dodatkowych, m.in. odbierania korespondencji czy skanowania. Sprawdź, na czym dokładnie polega to rozwiązanie i dlaczego warto!

Czym jest usługa najmu wirtualnego biura?

biura (mogą pracować z domu lub bezpośrednio u klienta), a jednocześnie nie chce rejestrować swojej działalności w miejscu zamieszkania. Właśnie dla takich osób powstała usługa wynajmu biura wirtualnego – teraz dostępna w Kielcach i okolicy.

firma nie musi znajdować się w danym miejscu. Konkretna lokalizacja stanowi jednak jej siedzibą. To oznacza, że najczęściej umieszczana jest w takich rejestrach jak np. KRS, US, ZUS czy GUS.

wynajęcie wirtualnego adresu. Dodatkowo dostępne są na przykład takie usługi jak:

 • odbiór korespondencji i informowanie o jej nadejściu,
 • indywidualne numery telefonów,
 • wynajem sali konferencyjnej i miejsc garażowych,
 • drukowanie i skanowanie,
 • praca ulotkarza, sekretarki lub posłańca na godziny.

Wirtualny adres – zalety

wirtualny adres firmy? To świetne rozwiązanie szczególnie dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Dzięki niemu:

 • oszczędzisz środki na prowadzeniu i wynajmie tego rodzaju powierzchni, a często też usługach biurowych (m.in. posłańcu czy sekretarce),
 • zapewnisz sobie dyskrecję – w rejestrach, np. KRS, nie będzie dostępna lokalizacja Twojego domu czy mieszkania, co zapewni Ci oraz Twoim bliskim bezpieczeństwo i komfort,
 • zwiększysz prestiż swojej firmy – ekskluzywne lokalizacje w Kielcach pokażą Twoim kontrahentom, że biznes jest wart uwagi,
 • zadbasz o regularne dostarczanie dokumentów – nawet w trakcie Twojego urlopu czy wyjazdu listy i przesyłki będą odbierane przez naszych pracowników,
 • znajdziesz miejsce np. na spotkania biznesowe – dzięki możliwości wynajęcia sal konferencyjnych z toaletą oraz internetem możesz zorganizować wygodne spotkanie na 6-8 osób.

wynajem wirtualnego adresu dla firmy ma wiele zalet. To najlepszy sposób dla tych przedsiębiorców, dla których ważne są wygoda i dyskrecja. Biuro Rachunkowe Sławińscy pomaga również we wszystkich formalnościach oraz rejestracji. Ty możesz zająć się tym, co umiesz najlepiej – swoim biznesem!

Najlepsze wirtualne biura w Kielcach

biuro wirtualne w Kielcach – już masz odpowiednie rozwiązanie! To komfortowy sposób, by zawsze być na bieżąco z pocztą, a dodatkowo zadbać o dyskretny adres do umieszczenia np. na wizytówkach, stronie internetowej oraz w rejestrach rządowych. Do wyboru masz kilka pakietów, idealnie dopasowanych do firm różnego rodzaju.

wynajem adresu wiejskiego na terenie gminy powiatu kieleckiego. Wybieraj spośród najlepszych lokalizacji. Zadbaj o wygodę i dyskrecję, a także prestiż swojego biznesu!

Wirtualne biuro – cennnik

Wirtualne biuro – Pakiet rejestracyjny ( adres dla firmy ) (69 zł netto / miesiąc)

1. Wynajęcie adresu siedziby firmy: zgoda na rejestrację w urzędach, umieszczenie udostępnionego adresu na drukach firmowych, stemplach, wizytówkach.

2. Odbieranie korespondencji od doręczycieli: listy zwykłe, priorytetowe, listowe przesyłki kurierskiej, listy polecone – na życzenie najemcy na podstawie pełnomocnictwa do odbioru.

Za adres wiejski, na terenie gminy powiatu kieleckiego +20 złotych netto w wybranym pakiecie bez obsługi korespondencji

 

Wirtualne biuro – Pakiet adresowy (wirtualny adres) (95 zł netto / miesiąc )

 1. Wynajęcie adresu siedziby firmy: zgoda na rejestrację w urzędach, umieszczenie udostępnionego adresu na drukach firmowych, stemplach, wizytówkach

 2. Odbieranie korespondencji od doręczycieli: listy zwykłe, priorytetowe, listowe przesyłki kurierskiej, listy polecone – na życzenie najemcy na podstawie pełnomocnictwa do odbioru.

 3. Informowanie Najemcy o nadejściu korespondencji: w przypadku listów poleconych i priorytetowych –telefonicznie lub w formie listu elektronicznego, w dniu doręczenia; w przypadku listów zwykłych – telefonicznie lub w formie listu elektronicznego, dwa razy w tygodniu.

 

Wirtualne biuro – Pakiet korespondencyjny ze skanowaniem (119 zł netto / miesiąc)

 1. Wynajęcie adresu siedziby firmy:
  zgoda na rejestrację w urzędach, umieszczenie udostępnionego adresu na drukach firmowych, stemplach, wizytówkach.

 2. Odbieranie korespondencji od doręczycieli:
  listy zwykłe, priorytetowe, listowe przesyłki kurierskiej, listy polecone – na życzenie najemcy na podstawie pełnomocnictwa do odbioru.

 3. Informowanie Najemcy o nadejściu korespondencji:
  w przypadku listów poleconych i priorytetowych – telefonicznie lub w formie listu elektronicznego, w dniu doręczenia; w przypadku listów zwykłych – telefonicznie lub w formie listu elektronicznego, dwa razy w tygodniu.

 4. Skanowanie korespondencji:
  do 75 stron i przesyłanie na wskazany adres e-mail.

 

Wirtualne Biuro – Usługi dodatkowe

Adres wiejski dla firmy, na terenie gminy powiatu kieleckiego w wybranym pakiecie, bez obsługi korespondencji – 20 złotych netto.

Wynajem prestiżowej sali konferencyjnej 50 zł za godzinę z dostępem do internetu w tym 6 do max 8 skórzanych foteli, drewniana elegancka szafka, (kawa i toaleta)

 • miejsce postojowe w garażu podziemnym otwieranym z pilota 5 zł za godzinę

 • posłaniec 25 zł/ godz.

 • ulotkarz 25 zł/godz.

 • indywidualny numer telefoniczny 25 złotych

 • aktywacja numeru telefonicznego 25 zł

 • sekretarka 25 zł dziennie

 • drukowanie 1 zł/strona

 • skanowanie 1 zł/strona

dodatkowe możliwości

 • własny numer faksu

 • wynajem notebooka

 • założenie skrzynki mailowej

 

#wirtualnebiurokielce #biurorachunkowekielce #księgowykielce #księgowośćkielce #rozliczeniaspółek, #spółkizookielce